Урочиста Академія до Дня науки!

20 травня 2015

15.05.2015 року у актовій залі нового корпусу відбулася урочиста академія Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, приурочена Дню науки, адже у передсвяткові дні вся наукова спільнота України провела ІХ Всеукраїнський фестиваль науки. Проведення урочистої академії в рамках фестивалю науки стало доброю традицією в нашому університеті.

DSC1734

Про результативність науково-дослідної діяльності викладачів та студентів нашого університету свідчать публікації у закордонних та вітчизняних фахових виданнях, монографії, підручники та посібники. Викладачам університету вручено дипломи за значні наукові досягнення, внесок у розвиток теорії і методики наукових досліджень, зміцнення науково-технічного потенціалу Уманщини, за рекордну кількість наукових праць, розміщених в Інституційному репозитарії УДПУ. Була нагороджена викладач кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки Балдинюк Олена Дмитрівна кандидат педагогічних наук, доцент.

n1npzaNtrXM

До Днів науки Радою молодих науковців університету були підведені підсумки конкурсу «Кращий молодий науковець УДПУ» у двох номінаціях: «Кращий молодий вчений» та «Кращий молодий дослідник» за різними напрямами. Переможцем у конкурсі «Кращий молодий науковець УДПУ» у номінації «Кращий молодий дослідник» (психолого-педагогічні науки) стала Краєва Марія Володимирівна викладач кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління.

DSC1646

DSC1738

Щороку День науки УДПУ зустрічає новими студентськими досягненнями. Студентство університету під керівництвом провідних науковців підготувало 31 наукову роботу до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, та 39 студентів взяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади. Всього здобуто 1 перемогу на міжнародному рівні та 22 на всеукраїнському. Дипломом ІІ ступеня нагороджено студентку нашого факультету Кокошу Антоніну.

DSC1739

За перемогу у конкурсі «Кращий студент-науковець УДПУ» нагороджена студентка факультету соціальної та психологічної освіти в галузі «Соціально-економічні науки» Альона Завалко.

wdi2SNzmTyg

DSC1737

Бажаємо нашим переможцям наснаги, терпіння та творчих злетів!!!