Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива»

9 серпня 2015

7 серпня на території дендропарку «Софіївка» розпочала роботу фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива», організатором якої виступив благодійний фонд «Воля».

NinSbGck7ZM

В урочистій церемонії відкриття виставки взяли участь заступник міського голови Людмила Кирилюк і директор Національного дендрологічного парку «Софіївка» Іван Косенко.

За словами організатора Олександра Завгороднього, виставка є підсумком щорічного всеукраїнського конкурсу, під час якого фотографи у своїх роботах намагалися передати зворушливі миті людяності і прояви благодійності по відношенню до дітей, людей похилого віку, людей з обмеженими фізичними можливостями.

На виставці представлено 40 фоторобіт – переможців конкурсу.Відвідувачі фотовиставки мали змогу не лише переглянути фотографії, а й також взяти участь у благодійній акції із збору коштів на встановлення сучасного спортивного майданчика для занять street workout, який останнім часом набуває все більшої популярності серед молоді.

Для цього треба зібрати великий пазл з 2000 елементів із зображенням спортивного майданчика. Організовувати виставку допомагали волонтери ССПС, студенти ФСПО, які відтепер до завершення акції будуть допомагати збирати кошти і водночас складати пазл з фото майданчика, який планують встановити до кінця літа.

На завершення заходу ССК «Амарант» подарував усім присутнім запальний східний танець. Довідково: виставка працюватиме з 7 по 28 серпня у вихідні дні. Для уманчан вхід в «Софіївку» на виставку вільний (за запрошенням).

Запрошення можна отримати в благодійному фонді «Воля» за адресою вул. Коломенська, 12, стадіон «Уманьферммаш», оф. 6, тел. 4-20-21.

cMDOzuwHQds

 

Mi93qt83Ur8

 

MnjIgpAeFrA

 

SXDElpIgVPg

 

xlCHhD98qG4

 

iAeJhKZjRvk