Я- Українка, Я – Українець

2 квітня 2015

30 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся один із найпатріотичніших конкурсів, який було організовано в рамках Національно-патріотичного табору для студентської молоді «Дія» під на-звою: «Я – українець, я – українка», як альтернатива конкурсу «Містер і Міс факультету».
Ведуча конкурсу Устенко Олена, зарядивши всіх позитивними емо-ціями, розповіла про правила.
Отож, всі глядачі мали чудову нагоду спостерігати як студенти на-шого
факультету змагаються почесні звання називатись справжнім патріо-том/патріоткою.

DSC7112

Хлопців і дівчат оцінювали окремо, тому було два пере-можці. Окрім цього конкурсу, паралельно проводився конкурс на най-кращу «Патріотичну пісню», які виконували по одному представнику з кожного курсу (1,2,3 та 4) впродовж концерту.
DSC7132

Оцінювали все що відбувалось високоповажне журі у складі: Албул Ірини Володимирівни, Дудник Наталки Василівни, Шулдика Анатолія Володи-мировича та Ребра Максима.
DSC7119
Склад учасників був таким: Вероніка Смітанка, Рита Ільніцька, Леся Колісник та Світлана Макарчук, Михайло Хом’як, Бондаренко Ілля, Сидун Олександ та Кипоренко Владислав.
DSC7125
В першому конкурсі конкурсанти повинні були продемонструвати народні костюми у патріотичному дефіле. Кожен учасник був по-своєму неповторний та прекрасний, тому виділити когось неможливо.
Другий конкурс відео-візитка під назвою « Я – Українець і я цим пишаюсь», де учасники розповідали про себе, висвітлюючи усі сторони свого життя в патріотичному стилі.
Наступний конкурс був прекрасних дівчат, які повинні були вигото-вити український вінок власними руками і презентувати його. Кожна з конкурсанток відповідально, цікаво та оригінально підійшла до цього за-вдання. Усі віночки були гідні найвищих балів.
Настав був час і хлопцям показати себе, тому в четвертому конкурсі вони повинні були продемонструвати свої таланти. Та до чого ж у нас та-лановиті хлопці. Кожен раз дізнаємось все нові і нові сторони їх унікаль-ності та оригінальності.
Усі вже побачили які конкурсанти гарні і талановиті, настав час пе-ревірити їх розум , наступний конкурс був інтелектуальний. Усі учасники були запрошені на сцену, де кожному по черзі ставились питання, що стосувались рідної України.
В наступному конкурсі дівчата продемонстрували наскільки добре вони вміють заплітати справжню українську косу, на це завдання у них було 3 хвилини. Впоравшись із цим завданням дівчата пішли відпочивати, а для хлопців чекав конкурс, де вони б продемонстрували усю свою силу та витримку: на рахунок ведучої їм потрібно було присідати із дівчатами на руках.
DSC7215
Отож, як було зазначено раніше, окрім цього конкурсу проходив конкурс на найкращу «Патріотичну пісню», в якому приймали участь Пе-рвишова Юлія – І курс, Нагорнюк Юрій – ІІ курс, Мазуренко Олександра – ІІІ курс, Варикаша Аліна VІ курс.
Усі конкурси позаду, журі підбили підсумки, визначили переможців і до вітального слова було запрошено декана факультету Кравченко Оксану Олексіївну, яка привітала всіх учасників з тим, що вони уже всі переможці, адже знайшли в собі мужність і силу довести на широкий загал свій патрі-отизм, і вручила переможцям дипломи.
DSC7239
Отож, переможцями конкурсу ста-ли справжній козак, українець – Сидун Олександр та тендітна і талановита Леся Колісник, найкраще виконала патріотичну пісню Варикаша Аліна.
DSC7258
Вітаємо переможців і бажаємо їм подальших успіхів та перемог.
Слава Україні!