II Всеукаїнський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми та особливості діяльності психолога в закладах освіти»

3 квітня 2015

DSC7291
31 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти був проведений II Всеукаїнський науково-практичний семінар «Актуальні проблеми та особливості діяльності психолога в закладах освіти»

Вступне слово на відкритті семінару проголосила проректор з наукової роботи Уманського державного педагогічного університету, кандидат історичних наук, доцент Сокирська Владилена Володимирівна.
DSC7283
Також з вітальними словами до всіх учасників звернулися декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Кравченко Оксана Олексіївна та в.о. завідувача кафедри психології доцент кафедри психології Яблонський Андрій Іванович.
DSC7275
На секційних засіданнях провідні фахівці України ділилися своїми науковоми здобутками та досвідом роботи практичних психологів.
Активну участь у семінарі, зокрема виголошенні доповідей та обговоренні питань, взяли викладачі, аспіранти, магістранти, молоді науковці.Також у рамках проведення семінару відбувалися майстер класи відомих практичних психологів нашої області та України.
DSC7288
Семінар був змістовним, актуальним та цікавим. Гості нашого університету поділися своїми найпозитивнішими враженнями від участі у науково-практичному семінарі.
DSC7265