Інтелектуально-розважальне ток-шоу «Зіграй в ящик»

1 жовтня 2015

1 жовтня на факультеті соціальної та психологічної освіти спільно зі студентським науковим товариством було організовано інтелектуально-розважальне ток-шоу «Зіграй в ящик».

CAM00028[1]

Всього у конкурсі було 3 ящика і всі різного кольору (червоний, зелений, жовтий), за якими приховано (соціальну педагогіку яку представляла Бондаренко Галина Василівна, практичну психологію – Діхтяренко Світлана Юріївна та загальні знання – Албул Ірина Володимирівна).

Ток-шоу проходило у формі конкурсу, змагання між викладачем та студентами, де за звання кращого знавця змагалися Недошовенко Евген та Інна Ревенко.

Гра складалася з питань та відповідей, які давали студент та викладач піднявши картку та оголосивши свій варіант відповіді.

Логічним завершенням конкурсу було підбиття підсумків та визначення переможців. Боротьба між учасниками точилась до самого кінця, і визначити переможця практично було неможливо. З невеликим відривом перемогла Інна Ревенко. З чим ми її і вітаємо .

CAM00026[1]

CAM00031[1]