Інтелектуально-розважальне ток-шоу “Я ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ” на ФСПО

25 вересня 2014

24 вересня 2014 року в актовій залі нового конкурсу факультет соціальної та психологічної освіти спільно зі Студентським науковим товариством організував інтелектуально-розважальне ток-шоу «Я люблю Україну». Ток-шоу проходило у формі конкурсу, де за звання кращого знавця рідного краю змагались дві команди: «Сині», яку очолював Миколай Григор’єв та «Жовті», де капітаном була Вероніка Смітанка. 

x58-8M4AlCE

Ведучими ток-шоу були Олена Устенко та Роман Дацько, які всіляко підтримували наших учасників у їхніх поразках та перемогах. Гра складалася з семи етапів: «Усе моє, все зветься Україна», «Козацькому роду нема переводу», «Рідна мова – калинова», «Рідний край», «Вірю  – не вірю», «Конкурс капітанів» та «Мовою статистики». Після кожного етапу проводилась «Хвилинка творчості», де команди могли позмагатися за звання кращого знавця культурної спадщини своєї Батьківщини.

Fj-BQtG83-Y

aQry7np_hNA

giCcbR_rljQ

vmp16bMKAhE

За усім, що відбувалося на сцені, стежило високоповажне журі, склад якого був таким: Пащенко Дмитро Іванович – доктор педагогічних наук, професор, Бондаренко Галина Василівна – кандидат педагогічних наук, доцент, Вахоцька Ірина Олександрівна – кандидат психологічних наук, доцент.

2INUzx2sM5I

4cBO-UM1YTc

c98N-5n0OIg

kc-pGfGx_Kg

rw--Z_5ni64

ThRIDoPzUVA

Не обійшлось і без української пісні, яку під кінець шоу подарував усім присутнім Дацько Роман, який, як завжди, виступив блискуче і вніс ще одну нотку патріотизму в загальну атмосферу гри.

5AEVKmj7O6c

Логічним завершенням конкурсу було підведення підсумків та визначення переможців. Боротьба між командами точилась до самого кінця, і визначити переможця було практично неможливо. Для оголошення результатів та  нагородження переможців на сцену була запрошена декан факультету соціальної та психологічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Кравченко Оксана Олексіївна, яка привітала учасників з гарними результатами та в контексті подій, які відбуваються в нашій державі, оголосила про початок роботи на факультеті патріотичного табору «Дія». Пащенко Дмитро Іванович, який очолював журі, теж сказав багато добрих слів на адресу учасників та зауважив, що немає в цій грі переможців та переможених. Гра закінчилася з результатом 42 бали для команди «Сині» та 40 балів для команди «Жовті», з чим ми їх і вітаємо. Україна єдина!

pmxficaQpjk

OcV5MaDeDF4

KdC9YXNPaiA

Kpluw_MZknw

Y-Y_5h8gO5M

unJ5dMMAai8

x58-8M4AlCE

hrz3zuIi5GU

jjUKAUkwpZ0

6Hl8WXG_Igs