11 грудня 2017

Минулий тиждень на факультеті соціальної та психологічної освіти був сповнений цікавими та грандіозними заходами.

З метою поширення психологічних знань серед учасників навчально-виховного процесу,  розвитку в учнів культури інтелектуальної діяльності, реалізації проблемної теми, засвоєння учнями культури міжособистісних стосунків у сім’ї та ефективного спілкування 7 та 8 грудня 2017 року Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини спільно з психологічними службами відділів освіти був проведений IV Регіональний учнівський Фестиваль з психології «Психологія в моєму житті. Сімейні стосунки. Мистецтво спілкування».

Цьогоріч фестиваль значно розширив свою географію, учасниками стали учні 11-х класів м. Умані, а також Уманського, Гайворонського, Христинівського та Маньківського районів. Традиційно фестиваль проводиться в три етапи: перегляд відеороликів (приготованих командами попередньо як домашнє завдання), конкурс «Бліц», що полягає у швидкій відповіді на запитання ведучого та дає можливість перевірити теоретичні знання учасників з психології спілкування, а також етап розв’язування психологічних ситуацій, що дає можливість оцінити креативність та акторські здібності учасників.

Варто відмітити почесну президію та поважних гостей Фестивалю, це :

Доктор психологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки, директор Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи НАПН України Панок Віталій Григорович.

Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталія Вікторівна.

Кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти УДПУ ім. П.Тичини  Кравченко Оксана Олексіївна

Доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології УДПУ ім. П.Тичини Сафін Олександр Джамільович.

Завідувач психолого-медико-педагогічною консультацією відділу освіти Уманської міської ради Алєксєєнко Юлія Вікторівна

Начальник центру культури і дозвілля «Гаудеамус» Гекалюк Людмила Юріївна.

Кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології Діхтяренко Світлана Юріївна.

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Вахоцька Ірина Олександрівна

Кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Якимчук Ірина Павлівна.

Команди-учасниці Фестивалю були нагороджені грамотами у різних номінаціях, а саме «За цілеспрямованість, амбіційність та результативність в роботі», «За ефективну роботу і досягнення високих результатів», «За вміння досягати успіху та креативність», «За творчий підхід, оптимізм, високий командний дух», учням були вручені сертифікати на безкоштовне проходження профдіагностичного тестування, індивідуальну консультацію з психологом та можливість прийняти участь у «Професійній пробі» для більш точного визначення перспективного напрямку майбутньої професії, а також солодкі подарунки.

Подяками від Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за організацію та проведення Регіонального учнівського фестивалю з психології були відзначені : відділ освіти Уманської міської ради, відділ освіти, молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації, відділ освіти Маньківської районної державної адміністрації, відділ освіти Христинівської районної державної адміністрації, відділ освіти Гайворонської районної державної адміністрації, а також керівники команд (практичні психологи та соціальні педагоги).

Регіональний учнівський Фестиваль з психології традиційно пройшов на високому творчому рівні, сподіваємось на подальшу співпрацю наступного року!