Кращі з кращих!

3 серпня 2015

Краща староста: Кокоша Антоніна

zw22linbrlM

  1. Які були перші емоції після того як оголосили тебе переможцем в номінації?

Найперше – це був шок, я спочатку не зрозуміла, що саме моє ім’я назвали. Звичайно, було надзвичайно приємно і неочікувано.

  1. Чи сподівалась на таку нагороду?

Чесно не сподівалась, навіть не задумувалась над цим. Але коли твою роботу бачать і цінять – це  найкраща оцінка, значить все що  зроблено було не даремним.

  1. Як думаєш, чому саме тебе обрали, як кращу старосту?

Тут важко робити якісь припущення. Всі старости нашого факультету надзвичайно активні, талановиті та старанні. Кожна гідна  перемоги, але можливо є ще щось на що ми – студенти не звертаємо уваги, а воно відіграє велику роль у кінцевому результаті.

  1. За час навчання в університеті були подібні нагороди?

Ні, за час навчання подібних нагород не було – це перша така перемога, але не особисто моя, а всієї моєї групи, тому що без них це  було б нереально.

  1. Скільки часу ти уже староста групи?

Старостою я є тільки перший рік, з початку ІІ курсу  отримала ці обов’язки, до цього була замісником старости.

  1. Як відреагували одногрупники на твою нагороду?

Позитивно, вітали мене. Деякі з них знали, що в цій номінації переможцем обрали мене, але мовчали – тримали інтригу до останнього. В свою чергу я подякувала їм, адже саме група – опора будь-якої старости.

  1. Чи є якісь твої власні секрети, як бути хорошою старостою?

Як таких секретів немає. У кожної старости свої методи роботи та заохочення в групі. Найголовніше бути зі своїми одногрупниками на рівних, адже староста – це той самий студент, тільки з більшою відповідальністю та обов’язками. Підтримувати будь-яку ініціативу, бути другом для кожного – це основа для розвитку хорошого колективу.

  1. Якими якостями, на твою думку, повинна володіти староста?

На мою думку, староста повинна бути найперше лідером, щоб задавати хороший темп групі. Повинні також проявлятись якості керівника, але з демократичними поглядами. Староста повинна бути хорошим прикладом для групи, як в навчанні так і поза межами  університету.

  1. Чи важко тобі, як старості впоратись з проблемами які виникають у групі?

В моїй групі проблем як таких немає, а якщо вони і виникають, то намагаюсь вирішити їх шляхом досягнення компромісу, вивчивши питання з різних сторін, можна знайти вихід. Тому у мене не виникає труднощів у їх вирішенні.

  1.  Що ти можеш сказати тим, хто хотів би бути старостою, але не знає як правильно організувати роботу з групою?

Якщо ви бачите в собі потенціал, маєте бажання бути старостою, тому що у вас це вийде краще ніж в інших, то не бійтесь. Все приходить з часом, спробуйте себе в цій ролі. Найголовніше – це цікаві ідеї, лояльність,  активність, креативність і не боязнь будь-якої критики в роботі. І тоді все вийде.)))

YsuJiFwcnAM