Круглий стіл «Куратор академічної групи: який він?»

5 березня 2016

Діяльність куратора є необхідною при проведення індивідуальної виховної роботи , залучення студентів до соціально-активного життя, формування почуття відповідальності, виховання моральної і фізично вихованої особистості.
3 березня на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся круглий стіл «Куратор академічної групи: який він?»

skR_71fu1Mc

На початку засідання заступник декана з виховної роботи Мазур Ольга Юріївна привітала всіх кураторів та зазначила основні напрямки роботи.

Куратори разом аналізували навчальні успіхи своїх академічних груп, також визначили заходи,  які мають бути спрямовані на розпізнавання активності студентів, формування культури навчальної праці, допомоги невстигаючим студентам.

Також куратори  звітувалися за організаційну роботу зі студентами протягом семестру.

oGA5yp2V4aQ

Не оминули увагою і національно-патріотичне виховання, а саме залучення груп до діяльності національно- патріотичного табору «Дія».

Озннайомилися з особливостями громадянсько-правового виховання та фізичного та естетичного виховання студентів.

Також обговорили як покращувати роботу кураторів, а саме:

–   проводення організаційно-виховної роботи, яка направлена на удосконалення управління студентським життям академічної групи.

– надання студентам навичок самовиховання, самоконтролю, самоосвіти, підвищення успішності в групі і залучення студентів до науково-дослідної роботи.

– надання допомоги у підготовці до проведення загальноуніверситетських, загальноміських, загальнодержавних заходів.

– вивчення необхідності соціальної підтримки студентів із малозабезпечених сімей, студентів-інвалідів, студентів-чорнобильців та ін.

ALoGVxxQ4Z8

Також провели аналіз портрета першокурсника, за результатами анонімного тестування студентів першого курсу.

Зустріч пройшла у доброзичливій та продуктивній атмосфері.