КРУГЛИЙ СТІЛ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

11 грудня 2015

На факультеті соціальної та психологічної освіти 8 грудня 2015 р. відбувся круглий стіл за результатами проходження першого етапу навчальної практики. У його роботі взяли участь доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кочубей Т. Д., заступник декана з практичної підготовки студентів, кандидат педагогічних наук наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко С. О., викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Бойко О. М. та студенти 310 та 311 груп, які навчаються за напрямом підготовки: 6.130102 Соціальна робота.

IMG_0027

Робота засідання була спрямована на обмін досвідом, який отримали студенти під час проходження практики в закладах соціальної сфери. Вони зазначили, що навчальну практику вони проходили на базі Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей Уманської міської ради та структурних підрозділів Управління праці та соціального захисту населення м. Умані, а саме: Центру соціальних послуг, Центру ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок», Центру обліку бездомних осіб, реабілітаційного комплексу.

IMG_0008

Студенти розповідали про специфіку роботи того закладу (підрозділу), де вони проходили практику, аналізували вимоги до ведення документації, давали психологічний портрет користувачів послуг. Також вони поділилися враженнями про свій перший практичний досвід, про пророблену роботу.

IMG_0014

У рамках проходження практики студенти-практиканти мали можливість не лише працювати з документами. Вони взяли участь у підготовці та проведенні тренінгів для вразливої молоді у молодіжному клубі «Я можу», а також для клієнтів Центру обслуговування бездомних, звільнених з місць позбавлення волі, нарко- та алкоголезалежних осіб с. Дмитрушки-2, провели тренінги для учнівської молоді загальноосвітніх закладів Уманського району та підготували прикраси з кольорового паперу для будинку ветеранів з нагоди Міжнародного дня інваліда для того, щоб прикрасити кімнати яскравими виробами та ін.

IMG_0005

IMG_0016

Студенти-практиканти зазначили, що теоретичні знання, які вони отримали в стінах університету, дали можливість на належному рівні виконати завдання практики. Також, за твердженням студентів, вони навчились правильно та послідовно планувати роботу, а ще співпереживати та допомагати, підтримувати моральний дух тих, хто цього потребує.

IMG_0025

IMG_0035