Методичний семінар “Використання статистичних методів дослідженя у психології”

14 липня 2015

13 липня 2015 року кафедра психології провела міжкафедральний методичний семінар “Використання статистичних методів дослідженя у психології”. З цікавою інформацією на семінарі виступив Андрій Якович Оленко, кандидат фізико-математичних наук, доцент австралійського університету La Trobe міста Мельбурна. Він розповів про особливості використання статистичних методів у психології, а також поділився досвідом організації навчального процесу в університеті La Trobe.

_DSC6007

В обговоренні теми семінару взяли участь декан факультету соціальної та психологічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Оксана Олексіївна Гоменюк, завідувач кафедри психології, кандидат психологічних наук Андрій Іванович Яблонський, завідувачка лабораторії кафедри, кандидат психологічних наук, доцент Світлана Юріївна Діхтяренко, а також інші викладачі кафедри психології. На семінарі виступили викладачі кафедри вищої математики, а також кафедри загальної педагогіки та педагогіки вищої школи і управління.
_DSC6003
_DSC5999
Були присутні студенти факультету соціальної та психологічної освіти – Поштар Олександр та Харченко Олена, які отримали одноразові грошові премії як стипендіати персональної стипендії імені А.І. Кагальняк. Фундатором цієї стипендії є саме Андрій Якович Оленко.
Студенти та викладачі були захоплені виступом А.Я.Оленка та задавали йому багато запитань про особливості навчання і організацію дозвілля автралійських студентів.

_DSC6082