Міський учнівський фестиваль з психології «Психологія в моєму житті: сім’я від А до Я»

6 травня 2015

Психологія завжди була, є і буде невід’ємною частинкою життя кожної людини. Вона супроводжує нас протягом всіх вікових періодів  та життєвих ситуацій.

kfa2RGyQ7nA

Ми зіштовхуємося із психологією тоді, коли спілкуємося із рідними, коли працюємо та навчаємося з колегами, коли займаємося улюбленою справою і навіть тоді, коли просто знаходимося у роздумах.

Саме тому, починаючи вивчати цю таку цікаву та глибинну науку, ми відкриваємо для себе великий несвідомий світ, пізнання якого може допомогти зрозуміти багато дивовижних речей.

WeZBepYrvJY

Школярі поринули у цей світ саме за допомогою своєї творчості та клопіткої роботи.

Фестиваль проходив в три етапи.

І етап – це перегляд, попередньо підготовлених вами, презентацій за обраними темами.

ІІ етап – це конкурс «Бліц»-опитування.

III етап –розв’язання психологічних ситуацій.

За роботою учасників спостерігали почесні журі:

Методист психологічної служби відділу освіту Уманської районної ради Баранюк Тетяна Вікторівна. Начальник у справах сімї та молоді Уманського району Станіславчук Наталія Олексіївна. Канд.псих.наук, доцент кафедри психології Данилевич Лариса Арсеніївна. Канд.пед.наук, доцент кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки Заєць Світлана Сергіївна.

k4RKAQChlAk

Перед тим, як ми розпочати проходження всіх перерахованих етапів,  кожна із команд виконала невеличке завдання, а саме –представили свій колектив.

Отже, у фестивалі приймали участь такі команди: Ладижинської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Старобабанівської загальноосвітньої школи I-III ступенів. Городецької загальноосвітньої школи I-III ступенів. Юрківського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад  Загальноосвітня школа I-III ступенів».

x0u8MiW1f0c

UKQLXQM7e_4

L-KyK6QjPg8

 

В першому  етапі школярі надзвичайно цікаво підготували свої презентації, під час перегляду капітани команд представляли свої роботи.

3mYykA8cbAw

upEnQj3ZJ6c

 

Наступного етапу Фестивалю був «Бліц»-опитування.

Конкурс полягав у швидкій відповіді на запитання ведучого, якщо команда дає неправильну відповідь право відповідати переходить до наступної команди.

A0Ye9OoSkfA

Не менш цікавий за попередні етапи виявився етап розв’язання психологічних ситуацій.

_AHPDMu2qYg 5yZ3F_ikRE8 6869F0zL1Kc

felgclkmTHE

Всі команди виступали на високому рівні. Вони проявили ініціативність, творчість та креативність і довели, що психологія – це важлива і потрібна наука для всіх.

3ax3bXAcYVg

nvocFK7oTAg

tjHhZLXOexI

Всі команди були нагородженні почесними грамотами учасників Фестивалю та отримали заохочувальні подарунки.