МОЛОДІ НАУКОВЦІ НЕ ЗУПИНЯТИМУТЬСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ

26 жовтня 2015

У актововій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася звітно-виборча конференція Ради молодих науковців університету, яку відкрила проректор з наукової діяльності та міжнародного співробітництва УДПУ Владилена Сокирська,наголосивши у вітальному слові на важливості розвитку молодої науки та активізації залучення студентства до наукової роботи.

1 (1)

Голова Ради молодих науковців УДПУ імені Павла Тичини, завідувач кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Максим Слатвінський виступив із звітом за 2014-2015 навчальний рік, відзначивши суттєву активізацію діяльності молодих науковців, зростання кількості проведених заходів, їх масштабів та рівня, а також висловив подяку всім присутнім за їх внесок у розвиток молодіжної науки УДПУ. Максим Анатолійович подякував також усіх присутніх за активну наукову діяльність і небайдужість до майбутнього університету.

2 (1)

3

4

Співдоповідач – доктор економічних наук, професор Петро Курмаєв (голова Ради молодих науковців УДПУ у 2012-2014 рр.) поділився з молодими науковцями власним досвідом досягнення успіху на науковій ниві в молодому віці.

5

6 (1)

7

На звітно-виборчій конференції не раз звучав заклик до молодих науковців: не варто зупинятись на досягнутому! Лише розум та креативність молодого покоління можуть стати опорою для творчих та наукових злетів! Молоді науковці рішуче налаштовані та готові працювати в команді, щоб досягати нових вершин!