Наші студенти добре попрацювали у “Молодій Гвардії”

23 жовтня 2015

logo

Ректору Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини професору Олександру Безлюдному від генерального директора Державного підприємства Український дитячий центр „МОЛОДА ГВАРДІЯ» Едуарда Лебединського надійшов лист, в якому говориться:

«Шановний Олександре Івановичу!

Дирекція Українського дитячого центру «Молода гвардія» щиро вдячна Вам за співпрацю та сприяння реалізації кадрової політики нашого закладу.

Протягом літнього оздоровчого сезону 2015 року студенти ввіреного Вам навчального закладу, працюючи на посадах педагогів-організаторів, проявили творчий підхід та відповідальне ставлення до роботи, продемонстрували високий рівень фахової підготовки, знань з вікової та загальної психології, педагогічної майстерності.

Тому звертаємось до Вас із проханням відзначити зазначених нижче студентів: Аліну Бородачук, Іллю Бондаренка, Людмилу Кравченко, Максима Ребра, Михайла Хом’яка, Вікторію Котик, Андрія Козлова (факультет соціальної та психологічної освіти); Тетяну Курудімову, Марію Майорову, Володимира Миколаєнка, Богдана Козоріза, Інну Попову, Ярослава Яшана (факультет мистецтв), Тетяну Горносталь, Олександра Коломизу, Катерину Кроть (факультет іноземних мов); Євгенія Кононенка, Ярослава Ткаченка (історичний факультет); Вікторію Орленко (факультет української філології); Надію Стецюк (Інститут економіки та бізнес-освіти); Анастасію Курічакультет фізики, математики та інформатики)».

Нам дуже приємно, що наші студенти вміло застосовують на практиці здобуті у рідному навчальному закладі фахові та загальнонаукові знання. Під час їх роботи у «Молодій гвардії», без сумніву, відбувалося формування професійних вмінь та навичок на базі здобутого теоретичного матеріалу та практичних умінь, приходило усвідомлення значущості цих знань для творчого застосовування у своїй практичній діяльності.

Бажаємо студентам подальших успіхів у навчанні, адже здобуті знання допоможуть якомога краще проявити себе у нелегкий для кожної людини час становлення.