Настановча конференція для 2 курсу

5 лютого 2015

Настановча конференція для 2 курсу
Настановча конференція з практики для студентів 2 курсу факультету соціальної та психологічної освіти відбулась 02 лютого 2015 року.
JOmO3HCh--I

Практика — одна з найважливіших складових професійної підготовки будь-якого фахівця. Вона дозволяє студенту практично спробувати свої сили в обраній професії, навчитися застосовувати в професійній діяльності знання, отримані на навчальних заняттях.
Під час настановної конференції для студентів другого курсу оголошувалась і обговорювалась програма практики.
З вітальним словом до студентів звернулася декан факультету канд. пед. Наук доцент Кравченко Оксана Олексіївна
HknHcx_RCVo
Роєнко Світлана Олександрівнапознайомила студентів з особливостями проходження практики. Також студенти були ознайомленні з правила охорони праці.
O61aVKkBaYk
Антонюк Аліна Петрівна розповіла студентам про завдання, які потрібно буде виконати та про особливості оформлення звітної документації.
Також у роботі конференції взяли участь викладачі, які здійснюють методичне супроводження практики через індивідуальні та групові консультації студентів.
CkyonzM3KPI
Практична підготовка допомагає студентам максимально увійти в поле реальної професійної діяльності._OX4xta9zwM
Бажаємо студентам гідно пройти практику та знайти для себе багато нового та потрібногою