Настановча конференція з навчально-виховної практики

8 жовтня 2015

Практика – одна з найважливіших складових професійної підготовки будь-якого фахівця. Вона дозволяє студенту практично спробувати свої сили в обраній професії, навчитися застосовувати в професійній діяльності знання, отримані на навчальних заняттях.

Для студентів 2 курсу, які навчаються за напрямом підготовки: 6.010106 Соціальна педагогіка, відбулась настановча конференція з практики.

unnamed

У роботі конференції взяли участь: декан факультету, к. пед. н., доц., проф. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Гоменюк О.О. та заступник декана з організації практичної підготовки, к. пед. н, доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко С.О.

Під час конференції студенти були ознайомлені з програмою практики та вимогами, що висуваються щодо оформлення та подачі груповим керівникам звітної документації.

Також було наголошено на тому, що студенти мають дотримуватися правил техніки безпеки під час проходження навчальної практики.

Бажаємо студентам успішного входження в коло майбутньої професійної діяльності!

unnamed (2)

unnamed (1)