Настановча конференція з практики для студентів заочної форми навчання

23 вересня 2015

22 вересня 2015 року для студентів 51, 52 та 53 групи заочної форми навчання відбулася настановча конференція з державної практики.

У роботі конференції взяли участь: заступник декана з організації практичної підготовки, к. пед. н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Роєнко С. О., к. пед. н., доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Бондаренко Г. В., к. психол. н., доцент кафедри психології Шулдик Г. О. та викладачі кафедри психології – Антонюк А. П. та Мазур О. Ю.

image

Із завданнями, визначеними програмою практики, та вимогами, що висуваються до оформлення звітної документації, ознайомила студентів Роєнко С. О.

На особливостях виконання завдань з психології акцентувала увагу Шулдик Г. О. Вона наголосила на необхідності дослідити стан профорієнтаційної роботи у навчально-освітньому закладі, де відбуватиметься практика, з’ясувати актуальні проблеми, що виникають в даному напрямку та розробити й реалізувати програми профорієнтаційної роботи.

На конференції було також наголошено на необхідності дотримуватися правил з техніки безбеки.

Бажаємо студентам вдало виконати завдання, передбачені програмою практики, та удосконалити свою професійну майстерність!!!.

image-2

image-3