Настановча конференція з практики для студентів 4 курсу

24 лютого 2016

IMG_0292

 

На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулась настановча конференція, метою якої було забезпечити максимально продуктивну і цілісну підготовку студентів для проходження стажерської практики. Дана програма практики розрахована на студентів четвертого курсу, які здобувають освіту за напрямами підготовки: соціальна педагогіка, соціальна робота та практична психологія.

Майбутніх студентів-практикантів було детально ознайомлено з програмою практики. Зокрема, Роєнко Світлана Олександрівна (канд. пед. н., доц. кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи) донесла до студентів мету та завдання практики, ознайомила з процедурою проходження практики, окреслила масштаб та особливості роботи студента-практиканта у закладах, що виступають базою проходження практики, попередила про можливі помилки чи недопрацювання та зазначила очікувані результати практики. Окрема увага була звернена на особливості ведення робочої документації та на процедуру майбутнього захисту результатів практики.

IMG_0299

Зі свого боку, Данилевич Лариса Арсеніївна (канд. психол. н., доц. кафедри психології) уточнила мету, завдання та особливості проходження діагностиної частини практики, а саме охарактеризувала блок практичної психології.

Особлива увага на конференції була приділена обговоренню техніки безпеки студентів-практикантів під час проходження стажерської практики.

Усім академічним групам були безпосередньо представлені їхні керівники практики, які зі свого боку детальніше пропрацювали програми практики окремо зі своїми групами, враховуючи специфічні особливості кожної групи студентів, відповідно до напряму підготовки: соціальна педагогіка, соціальна робота чи практична психологія.

Бажаємо студентам четвертого курсу факультету соціальної та психологічної освіти належним чином виконати програму практики та отримати гарні враження від практичної діяльності!