Настановча конференція з практики для студентів 4 курсу

9 лютого 2015

Настановча конференція з практики для студентів 4 курсу факультету соціальної та психологічної освіти відбулась 2 лютого 2014 року.
У роботі конференції взяли участь: заступник декана з організації практичної підготовки, к. пед. н, старший викладач кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки Роєнко С. О.,
NhR1Q2oJwu8

к. пед. н., доцент кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки Балдинюк О. Д.,
gVMUcSHgbrk
к пед. н., доц. кафедри корекційної педагогіки та психології Демченко І. І.
7snpDBAKvJY
Роєнко С. О. дала практичні поради студентам щодо особливостей проходження стажерської практики та правил поведінки в загальноосвітньому навчальному закладі. Також студенти були ознайомлені з правилами техніки безпеки під час проходження практики.
Із завданнями, визначеними програмою практики, та вимогами, що висуваються до оформлення звітної документації, ознайомили студентів методист із соціальної педагогіки Балдинюк О. Д. та методист із психокорекції Демченко І. І. Групові керівники зазначили, що особливість практики на 4 курсі полягає в тому, що студенти включаються в коло реальних проблем професійної праці соціального педагога та психолога, ознайомлюються з реальним змістом та обсягом їх роботи.
Бажаємо студентам успішного закріплення теоретичних знань та вдалого оволодіння практичними навичками та вміннями!