Настановча Конференція

21 квітня 2015

15 квітня вібулась настановча конференція з практики студентів ІІІ курсу факультету соціальної та психологічної освіти.
Нарада була відкрита деканом ФСПО кандидатом педагогічних наук, доцентом О. О. Кравченко. Оксана Олексіївна наголосила на важливому значенні практики у професійному становленні майбутніх спеціалістів.
DSC08737

Практика студентів факультету соціальної та психологічної освіти є складовою частиною навчально-виховного процесу й займає одне з центральних місць у професійній підготовці практичних психологів та соціалних педагогів. Головна мета практики – формування у студентів системи необхідних професійних умінь й навичок, фахових здібностей, особистісно-індивідуального стилю поведінки та діяльності, необхідних для майбутньої професії в оптимально наближених до роботи за фахом умовах.
DSC08726
На настановчій нараді досвідчені викладачі, методисти ознайомили студентів із основними завданнями практики, порядком проходження та вимогами щодо оформлення звітної документації. Заступник декана з організації практичної підготовки, к. пед. н., доц. кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки С. О. Роєнко довела до відома студентів інформацію щодо термінів проходження практики, дала практичні поради студентам щодо особливостей проходження практики та правил поведінки в загальноосвітньому навчальному закладі.
DSC08722
Цінні методичні поради студентам, щодо проведення діагностичних методик надала методист від кафедри психології кандидат психологічних наук, доцент Л.А. Данилевич
DSC08734
DSC08724