Найкращі з кращих

20 травня 2015

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини  факультет соціальної та психологічної освіти вже давно посів місце одного із самих насичених подіями колективів.

Фото 6

У його межах і викладачі, і студенти постійно знаходяться у режимі активності  – кожне свято, яке позначено в українському календарі для всіх них неймовірна подія, яка потребує особливої уваги.

23 травня відбувся святковий концерт приурочений Тижню психолога. Його програма була насичена та різнобарвна: студенти співали, танцювали, жартували і просто веселилися. Урочистою частиною дійства було нагородження найкращих з кращих молодших членів факультету у номінаціях: «Найкращий артист ФСПО», «Кращий студент-науковець», «Кращий спортсмен», «Лідер», «Найкращі волонтери», «Кращий журналіст», «Краща студентська сімя», «Найкраща група ФСПО», «Краща староста» та «Кращий студент».

Закінчував, такий наповнений подіями тиждень, бал психологів, який відбувся у нічному діджей-кафе «Іксія». Перед тим як поринути в атмосферу музики та драйву, всі присутні випустили у нічне небо десятки сяючих ліхтариків.

фото 7

Колектив факультету по-справжньому дружній та згуртований, адже лише сумісними зусиллями можна було реалізувати у життя все вище перераховане.