«НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ» – ДЕВІЗ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНИХ ПРОЕКТІВ

11 грудня 2015

Надати учнівській молоді можливість не лише висловити своє ставлення до соціальних проблем, але й зробити власний внесок у їх вирішення – така мета Міського Конкурсу соціальних проектів «RAZOM», у якому взяли участь учні 10-11 класів загальноосвітніх шкіл Умані. Співорганізаторами Конкурсу виступили факультет соціальної та психологічної освіти УДПУ імені Павла Тичини та відділ освіти Уманської міської ради.

1 (1)

Всього на конкурс надійшло близько 30 робіт зі шкіл міста, але до ІІ туру було відібрано 13 кращих проектів. І ось 4 грудня відбувся вирішальний етап – при поважному журі конкурсанти захищали розроблені ними проекти за такими тематичними напрямками:

1. надання соціально-психологічної підтримки внутрішньо переміщеним особам у результаті конфлікту в Україні;
  2. соціально-психологічна допомога учасникам АТО та їхнім сім’ям;
  3. ми – за МИР;
  4. ідеї національно-патріотичного виховання, загальнонаціональної єдності, толерантності у науковій спадщині видатних українців Черкаського краю.

3 (1)

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася головний спеціаліст відділу освіти Уманської міської ради Світлана Чорна. Світлана Олександрівна зазначила, що Конкурс соціальних проектів проводиться вже вдруге та наголосила на важливості співпраці факультету зі школами міста, місцевою владою, побажала учасникам, гостям та організаторам змістовної роботи, творчої наснаги і впевненості у власних силах.

Кожен фіналіст Конкурсу намагався аргументовано, залучаючи яскраві медіа-презентації та наукові викладки, переконати журі, що розроблений ним соціальний проект вартий перемоги.

2 (1)

До журі ввійшли авторитетні фахівці – головний спеціаліст відділу освіти Уманської міської ради Світлана Чорна (голова), начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко, доктор педагогічних наук, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Тетяна Кочубей,  кандидат педагогічних наук, доцент Галина Бондаренко.

Після завершення презентацій-захистів та бурхливого обговорення журі винесло свій вердикт:

І місце виборола учениця 11 класу Уманської спеціалізованої  школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови Слонська Олена.

В номінації «Переконливий оратор» перемогли Терлецька Софія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 9 Уманської міської ради) та Костенко Яна (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5).

Номінація «Творчість та неординарність підходу до вирішення соціальної проблеми» – Клопська Вікторія (Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім.Ю. О. Гагаріна – педагогічний ліцей»), Грабченко Наталія та Жук Інна (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка).

Номінація «Оригінальність оформлення проекту» – Грушовенко Аліна (Уманський НВК «Загальноосвітня школа І–ІІІ ст. № 7 – колегіум») та Лопушанська Катерина (ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8)

Номінація «Змінити світ на кращий» – Могелюк Анастасія (ЗОШ №11 ім. М. П. Бажана), Носай Юлія та Максюта Дмитро (ЗОШ І – ІІІ ступенів № 3)

4 (1)

Переможці отримали дипломи та цінні подарунки.