НЕЗАБУТНІ ВРАЖЕННЯ ПРО ПРАКТИКУ

13 травня 2015

Ось і підійшла до завершення наша трьохтижнева практика в таборі «Сперанца» (м. Сергієвка Білгород-Дністровського району Одеської області), на базі якого функціонує громадська організація «Союз захисту інвалідів».

Чим же ми займались?

По-перше, була створена робоча група під керівництвом Токаренка Андрія Вікторовича, і в перший же день нашої практики, щоб краще познайомитись один з одним і налаштуватись на спільну роботу, ми провели досить таки цікаву командно-утворюючу гру «Мотузка».

Безымянный

Безымянный

Безымянный

 

Отож, на базі організації «Союз захисту інвалідів» ми під керівництвом Токаренка Андрія Вікторовича розпочали роботу над проектом «Соціально-психологічний портрет переселенців, членами яких є люди з обмеженими можливостями».

Мета нашого дослідження полягала в тому, щоб вивчити та проаналізувати фактори, що впливають на емоційний та психологічний стан переселенців та їх соціальну адаптацію в умовах вимушеного переселення. Нами на основі опитування були визначенні пріоритети та головні потреби переселенців, які проживають на території закладу. Наша творча група розробила анкету, на основі якої й були складені соціально-психологічні портрети сімей. Результати дослідження будуть використані для подальшої роботи з даною категорією населення.

Окрім роботи над проектом ми також займалися з дітками, які тут проживають. З ними ми проводили різноманітні ігри на свіжому повітрі, а також спеціально для дітей-переселенців був розроблений і проведений тренінг «Рука допомоги».

Тренінг був розрахований на дітей шкільного віку. Під час тренінгу діти навчилися працювати в групі, знімати напругу і також розрізняти почуття інших людей і допомагати їм. Діти залишилися задоволеними і залишили свої позитивні відгуки.

Безымянный

 

Безымянный

 

Безымянный

 

Ми  знайшли також час для відпочинку і відвідали чудове містечко Білгород-Дністровський.

 

Безымянный

 

Наша екскурсія проходила по старовинній Аккерманській фортеці

Безымянный

 

Ця маленька і незвичайна подорож принесла нам море позитиву і цікаве знайомство з студентами із чудового міста Харкова, які в подальшому продовжать працювати над проектом «Соціально-психологічний портрет переселенців, членами яких є люди з обмеженими можливостями»..

Безымянный

Безымянный

Отже, результатами практики ми дуже задоволені, адже змогли цілком і повністю попрацювати за своєю майбутньою спеціальністю і в результаті отримали неоцінений досвід роботи з різними категоріями і групами населення, а також отримали масу позитиву і заряд енергії, адже практика проходила на березі моря. І з новими силами ми повертаємось в Умань здавати сесію, адже її ніхто не відміняв!

Безымянный

Студенти 2 курсу

факультету соціальної та психологічної освіти