Незабутні враження від роботи в дитячому таборі «Барвограй»

29 червня 2015

З 1 червня по 31 липня стартував новий проект літнього табору на ігрових майданчиках. Організація зайнятості дітей міста Умань в літній період “Барвограй “, який являє собою центр дозвілля та яскравий відпочинок для дітей шкільного віку кожного дня з 15:00 до 17:00 в мікрорайонах міста.
Барвограй –  це цікаве дозвілля не тільки для дітей, а й для студентів УДПУ, які отримають не тільки задоволення, але і здобувають незамінний досвід у роботі з малечою. Студенти у роботі з дітьми могли використати свої теоретичні знання на практиці. Подолання конфліктів, згуртованість колективу, живе спілкування з дітьми та створення дружньої атмосфери у колективі.
Студенти відчули себе у ролі справжнього вожатого. Кожного дня для дітей влаштовували різні розваги, змагання, вікторини, ігри, майстер-класи, просто спілкуватися з малечею про їхні мрії, очікування від літа, захоплення та хоббі. Коли дітлахи дізналися, що це буде кожного дня, приводили друзів і з кожним днем їх стало більше, а якщо більше дітей то і більше дзвінкого сміху та щирих емоцій .

WQMPbaCjido

Своїми враженнями поділилася студенти УДПУ:
Мєхова Даша :” Робота вожатою в таборі Барвограй мені сподобалась, насамперед тим, що це гарна можливість отримати практику в роботі з дітьми) діти сприймали все з цікавістю і завжди були раді нас бачити, а це ще більше надихає), а також- це гарна можливість навчити дітей чомусь новому і показати, що живе спілкування з однолітками на свіжому повітрі це набагато цікавіше, ніж сидіти вдома перед телевізором та за комп’ютером”

fX1DWrCv3-U
Полушина Альвіна: “Робота з дітьми – це в першу чергу відповідальність та підготовка, але коли ти ,перебуваєш в самому вирі позитивних емоцій ,сили та натхнення приходять незрозуміло звідки. Займалися ми з ними по дві години в день, але інколи не хотілося йти, наскільки це приносило задоволення. ”

OTWjgbeehPs
5raz76hZWFs
Даний проект являється корисним оскільки дає змогу дітям перебувати більше на свіжому повітрі і відірвати їх від комп’ютерних ігор, різноманітних телепередач, соціальних мереж. Надіємося, що і на наступний рік буде функціонувати барвограй, оскільки це весело корисно та пізнавально.