Нові горизонти наукової співпраці наших колег у Австрії!

21 травня 2015

10-13 травня 2015 року представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (канд. психол. наук, доцент кафедри психології Шеленкова Наталія Леонідівна та канд. пед. наук, доцент кафедри іноземних мов Загоруйко Людмила Олексіївна) стали учасниками семінару «СТАЖУВАННЯ В МІЖНАРОДНИХ МІЖУРЯДОВИХ ОРГАНІЗАЦІЯХ: МІЖНАРОДНА КАР’ЄРА – 2015», що відбувся у м. Відні, Австрія.

kjj 072

Програма семінару передбачала робочі зустрічі, воркшопи та презентації щодо процесу аплікації і проходження стажування та працевлаштування, а також кар’єрних можливостей в міжнародних міжурядових організаціях. Місце проведення: 1)    Штаб-квартира Організації з Безпеки та Співробітництва в Європі (ОБСЄ); 2)    Штаб-квартира Організації Об’єднаних Націй у Відні (ООН); 3)    Представництво Європейської Комісії у Відні.

2

kjj 147

kjj 076

Під час перебування у вище зазначених організаціях було прослухано серію лекцій з проблем європейської інтеграції, залучення молоді до розробки актуальних та дієвих пропозицій з метою надання підтримки ініціативам громадянського суспільства, спрямованих на розвиток демократії в усіх сферах суспільного життя, в тому числі й освіті, дотримання принципу верховенства права та посилення поваги до всіх прав і свобод людини у Європейському співтоваристві.

kjj 092

Відеорепортаж з проекту можна переглянути за посланням https://www.youtube.com/watch?v=6DaX0z9jCdg.

Анонси майбутніх проектів можна знайти на сайті Інституту міжнародної академічної та наукової співпраці http://www.imans.eu.