ОГОЛОШУЄТЬСЯ ПРИЙОМ НА ВІЙСЬКОВУ ПІДГОТОВКУ!

16 вересня 2015

1

Шановні викладачі, студенти ІІ-VІ курсів денної та заочної форми навчання! Військова академія (м.Одеса) та СумДу (м.Суми) оголошує набір громадян України (віком до 38років), які мають або здобувають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби за станом здоров’я та морально-діловими якостями, для проходження військової підготовки. Вартість навчання складає 10 000 грн. (за 4 семестри). Для громадян, у яких є бажання проходити подальшу службу в ЗСУ за умовами контракту, навчання БЕЗКОШТОВНЕ. Термін навчання 2 роки.

Громадянам, які пройшли повний курс військової підготовки, склали випускний екзамен, прийняли Військову присягу та атестовані до офіцерського складу наказом Міністра оборони України, присвоюється первинне військове звання “молодший лейтенант”.

За додатковою інформацією звертатись: м.Умань, вул.Садова,2; військово-мобілізаційний відділ УДПУ, ауд.107 (старий корпус університету).

Прес-центр УДПУ