ОРИГІНАЛЬНІ ТА ВИНАХІДЛИВІ СТУДЕНТСЬКІ ВІТАННЯ

28 грудня 2015

Студентський актив від імені студентської ради УДПУ імені Павла Тичини привітав керівництво університету з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

890

Оскільки згідно східного (китайського) календаря символ Нового 2016 року вогняна червона Мавпа – покровителька розумних, цілеспрямованих, обдарованих, рухливих і активних людей є ще й великою жартівницею й любить перевіряти почуття гумору інших, то студенти вирішили привітати своїх наставників з гумором.

908

Взявши за основу одну з основних характеристик року – яскравість, юнаки та дівчата втілили оригінальну та винахідливу ідею: прикріпили свої жартівливі побажання до соковитих, яскравих помаранчевих фруктів. Ректор університету, професор Олександр Безлюдний до достоїнству оцінив старання студентів і, прочитавши адресовані йому потішні і водночас серйозні побажання, подякував і в свою чергу побажав студентам бути рішучими і сміливими, не опускати руки, а зухвало боротися з труднощами, ставити перед собою велику мету й наполегливо працювати над втіленням її в життя, активно діяти і добиватися успіхів.

9086

Вітання із наступаючим Новим роком та Різдвом з приємністю приймали також проректори та керівники структурних підрозділів. Студентські вітання вплелися у один яскравий вінок: «Нехай у новорічну ніч для вас запаляться найяскравіші вогники, добра, любові миру та злагоди, і освітять шлях до Вашої найзаповітнішої мрії! Побільше Вам щирих посмішок і веселого новорічного настрою! Традиційно від нового року ми очікуємо позитивних змін. Так нехай ці зміни будуть такими ж яскравими як новорічні прикраси на ялинці!»