Ознайомлююча лекція діяльності Студентської Соціально Психологічної Служби та Студентського Наукового Товариства

9 вересня 2015

07.09 2015 в 401 аудиторії відбулася ознайомлююча лекція з першим курсом стосовно діяльності Студентської соціально психологічної служби та Студентського наукового товариства.

zdbQ85qih3M

З доповіддю виступала Завалко Альона, яка розповіла про структуру, діяльність, пророблені ділянки роботи та акції за минулий рік .
Також з доповіддю виступала Горенко Мар’яна В’ячеславівна, яка розповіла про роботу національно-патріотичного табору “Дія”, про відкриття нової зміни та про заплановані акції на перший семестр нового навчального року.

w6C-wbns7Pk
Про структуру та діяльність Студентської соціально-психологічної служби розповіла Полушина Альвіна. Вона окреслила пророблені ділянки роботи, доповіла про співпрацю з дитячим будинком та про масштабну акцію “Козацькі забави”, презентуючи відеоролик.
Під час лекції доповідачі давали відповіді на запитання студентів та залишили свої координати.

W7uZ_0ZqGNY