Педагог-організатор – професія, що розвиває творчу особистість

12 грудня 2015

Робота в молодій гвардії цікава та різноманітна. Ця робота для енергійних людей, які не можуть сидіти на одному місці і виконувати одноманітну діяльність.

m1gj7x_e4CE

Професія педагога-організатора розвиває кожного як творчу особистість. Педагог повинен вміти робити все. Він як проводить бесіди, тренінги, загонові справи, так і виготовляє костюми, вигадує захоплюючі образи для себе та дітей на таборові і міжтаборові заходи, а  також малює, вирізає виготовляє різні цікаві речі разом із дітьми . Але робота вожатого це ще й праця у колективі з іншими педагогами, дітьми та їхніми батьками. І робота з  дітьми є однією із найцікавіших та найскладніших тому, що коли до кожної дитини потрібно знайти підхід, правильний підхід, бо кожна дитина особлива. У роботі з вихованцями не можна покладатися лише на те, чого навчають книжки та навчальні заклади. Треба підбирати свій нові методи роботи з кожною дитинкою індивідуально. Це є найважчим – розгледіти у дитині те чого не бачать інші, щось хороше і позитивне.

imBOQIfeE4U

Діти потребують любові, терпіння, уміння пожартувати у потрібний момент. До нас приїжджають різні діти, із різними характерами та настроєм на роботу. Тому педагоги-організатори вміє знайти вихід з будь-якої ситуації з будь-якою дитиною.

lqMimf9ydJE

Робота цікава також і тим, що ти бачиш як вони змінюються в кращу сторону, як знаходять кохання,  нових друзів на все життя.

Sv1K6YOkL8w

І в такі моменти ти розумієш, що твоя праця не пройшла даром, і те, що ти робиш приносить користь як батькам та дітям, так  власне і педагогу-організатору.

t5UXKH9cNFI

DB4Jh9GoZrQ

Чим більше ти бачиш результат, тим більше тебе надихає ця робота з дітьми.

tMYPPEiFZa4