ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

30 серпня 2015

Відбулося перше у новому навчальному році засідання вченої ради університету. Ректор університету, професор Олександр Безлюдний привітав усіх із стартом й побажав творчої праці та змістовного навчання. Олександр Іванович за доброю традицією привітав викладачів-ювілярів із днем народження, знайшовши для кожного щирі та душевні слова. Поздоровлення від ректора, а також матеріальну винагороду з рук голови профкому Олександра Осадчого, квіти від колег приймали кандидати педагогічних наук, доценти Ольга Гервас та Наталія П’ясецька, кандидат філософських наук, професор Анатолій Карасевич. Подяку за успішну трудову діяльність вручено професору, доктору педагогічних наук Дмитру Пащенку, який віддав університету 44 роки сумлінної та творчої праці.

1

На черговому засіданні колегії Міністерства освіти і науки України викладача нашого університету присвоєно вчене звання професора та доцента, а також присуджено науковий ступінь кандидата наук. Олександр Безлюдний вручив атестати професорів докторам педагогічних наук, професорам Олегу Авраменку та Оксані Заболотній, доктору історичних наук, професору Зінаїді Священко. Атестати доцента з рук ректора отримали Леонід Базильчук, Наталка Дудник, Людмила Загоруйко, Наталія Мамчур, Оскана Митяй, Вікторія Павлюк, Ірина Поворознюк. Дипломи кандидатів педагогічних наук було вручено Юлії Бойко (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Світлана Совгіра), Тетяні Дуці (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Наталія Коляда), Тетяні Радзивіл (науковий керівник – доктор педагогічних наук, професор Ольга Комар).

6

8

11

Потім ректор звітувався про підсумки роботи колективу університету за 2014-1015 навчальний рік та завдання на 2015-2016 н.р. Олександр Іванович традиційне питання запропонував розглянути у нетрадиційному форматі, адже напередодні засідання всі члени вченої ради отримали для ознайомлення поглиблений, звіт в електронному вигляді. Ця капітальна доробка систематизована у шести розділах помістилася на 120 сторінках. (Для економії часу і коштів фундаментальні документи будуть і надалі оприлюднюватись подібним чином).

Професор Олександр Безлюдний озвучив окремі позиції імплементації Закону України «Про вищу освіту» та більш детально зупинився на першочергових завданнях університету.

У обговоренні звіту взяли участь доктор педагогічних наук, професор, голова спеціалізованої вченої ради Олександр Коберник, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, голова профкому університету Олександр Осадчий, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Гоменюк, завідувач відділу по роботі з іноземними студентами Надія Ремезовська.

Перший проректор Андрій Гедзик ознайомив присутніх із підсумками роботи Державних екзаменаційних комісій на денній та заочній формах навчання у 2014-2015 н.р. та завданнями щодо підвищення якості підготовки фахівців. Андрій Миколайович представив для затвердження план роботи університету та навчальної документації підрозділів на 2015-2016 н.р.

Помічник ректора Дмитро Балдинюк озвучив положення про наглядову раду університету, яке було затверджене членами вченої ради так само як і її склад.

Проректор з науково-педагогічної роботи Владилена Сокирська доповіла про результати першого етапу конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок, що пропонуються до виконання за рахунок видатків загального фонду Державного бюджету, починаючи з 2016 року.

18

19

20

Перше засідання вченої ради УДПУ як старт нового навчального року пройшло досить активно, по-діловому, продуктивно, і є всі підстави сподіватися, що і весь рік відзначиться творчою працею і новими здобутками.