Перші два тижні навчання для першокурсника

16 вересня 2015

Ще зовсім нещодавно наших першокурсників приймали до лав студентства університету. Та «пройшли» перші два тижні їх навчання і ми вирішили поцікавитись, яке воно – навчання, поглядом першокурсника?

Білоусова Ольга

Мені особисто все подобається. Поки що нічого важкого, а навпаки –  цікаво пізнавати щось нове. У нас хороша, дружня група, що додає  натхнення та бажання іти на пари.

Свердликівська Вікторія

В університеті навчатись круто. Кожного дня дізнаєшся щось нове та здобуваєш цінні знання зі своєї майбутньої спеціальності. Більше, звичайно, дізнаємось про всі нюанси навчання під час практичних та семінарських занять, а на даний час все чудово.

Похилюк Анна

Для мене перші два тижні навчання виявились не такими страшними, як я собі уявляла. Найбільше запам’яталась перша лекція, яку нам провела Ольга Володимирівна Скус, було надзвичайно цікаво, а що найголовніше – ми були горді з того, що ми – українці, почуття патріотизму просто переповнювало.

Шаркович Вікторія

Мені дуже подобається навчатись в університеті, якщо порівнювати зі школою, то майже нічого спільного, і, як на мене – це добре. Адже це зовсім інший вимір, який наповнений цікавими буднями. Кожного дня з нами щось проводять або ми приймаємо в чомусь участь – це дуже цікаво.

Манзар Анна

Як мені перші два тижні навчання? Ви знаєте – прекрасно. Я навіть не помітила як вони пролетіли. Стільки всього було з нами проведено, що не встигали рахувати дні. Найбільше радує  те, що на нашому факультеті різносторонньо розвивають особистість студента, є  різні форми та види роботи, і кожен вибирає те, чим він хоче займатись, що йому найбільше до душі.

Шаргородська Вікторія

Я ніколи не думала, що в університеті може бути настільки цікаво навчатись. Тепер я розумію тих, хто говорив «Студентські роки – найкращі». Звичайно, спочатку трішки сумувала за рідною домівкою, але трішки уже починаю звикати. Дуже сподобався похід на Агробіостанцію, де ми повеселились, відпочили та в неформальні обстановці провели своє дозвілля з групою.

Звичайно, не може не радувати той факт, що нашим першокурсникам подобається навчатись, цікаві ті форми роботи, що їм пропонуються. І не шкодують, що вступили саме на наш факультет. Отож, бажаємо їм успіхів, і щоб такий ентузіазм не зник до закінчення навчання  в університеті.