Першокурсники ФСПО відвідали “Софіївку”

3 вересня 2014

Cтуденти-першокурсники факультету соціальної та психологічної освіти разом зі своїми кураторами відвідали Національний дендрологічний парк «Софіївка».

IMG_1399

Принагідно зауважити, що куратором 10 групи було призначено Лілію Гребінь, 11 групи – Лілію Миколюк, 12 групи – Мар’яну Горенко, 13 групи – Юлію Мудрицьку, 14 групи – Світлану Прищепу, 15 групи – Галину Бондаренко, 16 групи – Наталію Гулько, 25 групи – Анатолія Шулдика, а 37, 38. 39 груп – Марію Краєву.

AQFoaZvC6sw (1)

IMG_1416

Під час прогулянки у «Софіївці» студенти весело та продуктивно провели час, адже вони ділилися цікавими моментами свого життя, окреслювали коло своїх захоплень та інтересів, розповідали про враження від перших днів, проведених в стінах університету, про цілі та очікування від навчання та життя загалом.

Безымянный

Куратори академічних груп проводили різноманітні ігри та тренінги на знайомство, згуртування колективу, взаєморозуміння, а також вирішували зі своїми студентами організаційні моменти та допомагали адаптуватися до нового середовища навчання.

7

Такі заплановані позааудиторні заняття дозволяють швидко згуртувати колектив та максимально ефективно вирішити всі необхідні питання.

PdKcY4kL0uo

Студенти переконані, що попереду їх чекає вир незабутніх емоцій та вражень, адже вони обрали найкращий університет для їх реалізації!