16 грудня 2015

10 грудня 2015 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулась визначна подія – був проведений Перший Міський фестиваль з психології «Психологія в моєму житті: сім’я від А до Я», який організований факультетом соціальної та психологічної служби спільно з відділом освіти Уманської міської ради.

_DSC6104

У фестивалі прийняли участь команди учнів таких шкіл: Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна, УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 – медична гімназія», Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 ім. М. П. Бажана, Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням англійської мови, Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14.

_DSC5979

_DSC5966

З вітальним словом виступила проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат педагогічних наук, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Кірдан Олена Леонідівна.

_DSC5956

_DSC5984

Гостями фестивалю були –  начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Вдовиченко Наталія Вікторівна, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Уманської  райдержадміністрації Станіславчук Наталія Олексіївна, декан факультету соціальної та психологічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Гоменюк Оксана Олексіївна, завідувач психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти Уманської міської ради Алєксєєнко Юлія Вікторівна, виконавчий директор розважального спортивно-оздоровчого комплексу «Амарант» Овчарук Оксана Володимирівна.

_DSC6050

_DSC6043

_DSC5992

Програма фестивалю включала цікаві конкурси та завдання, в яких учні мали можливість продемонструвати свої знання з психології сім’ї та міжособистісних стосунків. Підготовкою команд займались практичні психологи шкіл під керівництвом завідуючої психолого-медико-педагогічної консультації Алєксєєнко Юлії Вікторівни.

_DSC6070

_DSC6075

_DSC6096

_DSC6101

_DSC6102

_DSC6112

Учні отримали грамоти в різних номінаціях, солодкі подарунки та сертифікати на відвідування боулінгу та ролледрома від спонсора фестивалю – спортивно-сімейного комплексу «Амарант».