Подаруй дитині щастя, подаруй їй сім’ю!

7 грудня 2015

З давніх часів і до сьогоднішнього дня проблема сирітства залишається актуальною. Хоч і говорять, що діти – це майбутнє нації, проте, повного та здорового усвідомлення щодо турботи про дітей-сиріт масштабно не відбувається.

У наш час спостерігається поширення виховання дітей-сиріт та дітей, які залишилися без батьківської опіки, в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

6

Cтуденти 46 групи факультету соціальної та психологічної освіти, в рамках виконання індивідуально-дослідного завдання при вивченні предмету «Соціальний супровід сім’ї» (викладач кандидат педагогічних наук, доцент Бондаренко Галина Василівна) вирішили привернути увагу людей до проблеми сирітства, що в наш час є не менш актуальною за інші соціальні проблеми!

5

Студенти розробили цікаві буклети, які роздавали жителям м. Умань. Під час акції було проведено соцопитування щодо обізнаності про проблему сирітства.

На питання «У чому, на Вашу думку, причина виникнення сирітства? звучала наступна відповідь: «Причина виникнення сирітства лежить у неусвідомленому батьківстві, неготовності бути батьками, та й взагалі бути людиною!»

3

Коли задавали запитання: «А чи могли б Ви взяти на виховання хоча б одну дитину-сироту?», найчастіше звучало: «Можливо. Проте, це потрібно добре обдумати, зважити всі “за” і “проти”.»

1

Задаючи питання «Який зміст Ви вкладаєте в гасло “Україна без сиріт”?» ми з’ясували, що пересічні уманчани переконані, що таке явище, як «сирітство» буде викоренене в нашій державі.

Маємо надію, що нам вдалося хоч невелику кількість людей зацікавити даною проблемою, що нам вдалося підштовхнути їх на роздуми про допомогу дітям, які залишилися без опіки батьків.

4

Задумайтеся, Люди! Задумайтеся про тих бідолашок, які не мають не лише своєї власної улюбленої іграшки, а й навіть своїх мами і тата! Кожен скрип дверей дає їм надію! Усвідомте нарешті цю проблему!

Подаруйте дитині щастя, подаруйте їй сім’ю!

Студенти 46 групи ФСПО