Права дитини: від витоків до сьогодення!

12 червня 2015

На кафедрі соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки стало доброю традицією проводити науково-методичний семінар «Права дитини: від витоків до сьогодення». Цей рік тематичними напрямками семінару були: соціально-правовий захист особистості: теорія та практика; соціально-педагогічна діяльність щодо захисту прав учнівської молоді; захист прав дітей в історичному контексті.

2

Викладачі кафедри обговорили перспективні напрямки наукових розробок з даної тематики.

1

Особливістю цьогорічного IV семінару була участь студентів факультету, які не лише були залучені до обговорення питань щодо прав дітей, але і спробували реалізувати свої знання на практиці. Так, Альона Завалко у 2 класі НВК № 1 м. Умань (класний керівник Ніна Василівна Войтенко, вихователь групи продовженого дня Людмила Вікторівна Лиса) провела виховний захід на тему «Життя – це наш безцінний скарб. Тож не залиш його без барв», присвячений безпеці дорожнього руху. Учні класу взяли участь у різних вікторинах, презентуючи свої знання. Кульмінацією заходу були подарунки.

10

8

5

3

Під керівництвом доцента Бондаренко Г. В. студенти Ярослав Чорномор, Тетяна Музика, Максим Ребро та Андрій Козлов в Центрі ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Пролісок» провели розважальну ігротеку. По закінченню малеча отримала солодощі.

12