(Українська) Розважально-пізнавальний квест під назвою “Скарби старого Флінта”

4 жовтня 2015

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Студентська соціально-психологічна служба творила нові дива.
Волонтери створили для дітей з центру соціально-педагогічної реабілітації у місті Умань маленький розважальний і водночас пізнавальний квест у Білогрудівському лісі під назвою “Скарби старого Флінта”.

4GJp8PPBWLM

Студенти створили пригодницькі світ для мелечі. Малят зустрів старий Флінт та його піратська команда. Дітей посвятили в справжніх піратів та поділили на два кораблі «Чорна Перлина» та «Летючий Голандець» Завдання були сповнені загадковості та хоробрими пригодами.

Дітлахам було дане завдання скласти карту , яка приведе їх до справжніх скарбів, пройшовши певні випробовування на кмітливість, сміливість. Малята мали пересуватися до своїх завдань особливим способом, тобто на своєму човну пливсти тільки по гарячій течії, штурмани допомагали знайти правильний шлях або підказати дітлахам правильний шлях.

Вони відвідали Жрицю вогню, яка дала їм підказку за допомогою своїх чарів, були на острові Диких звірів , де відгадували найскладніші загадки Кривавої Лапи, були на горі Сідунаха на котрій медитував мудрий Монах.Діти проявляли кмітливість, спритність, логічність мислення. Було море сміху, яскравих вражень.

Поки з дітьми займалися волонтери, наші друзі з магазину «Сoffe shop» готували на багатті смачну юшку, справжню морську кашу, та чай з самовару.

Найбільше вражень напевно принесла гра в величезний морський бій , всі разом і діти і волонтери, а потім влаштували міні змагання з футболу між студентами та вихованцями закладу– в результаті, неймовірна втома, але палаючі від емоцій душі.

Ось така жива взаємодія з дітьми – це не просто найкраще практика для наших студентів, це насамперед можливість проявити себе, це повноцінний процес виховання основних людських цінностей, педагогічних навиків і здібностей, а ще усвідомлення скоєної прекрасної справи.
А ще, і це найголовніше, ми дали цим малюкам чітке і таке необхідне усвідомлення, що вони не самотні у цьому світі, що ми їх любимо!

qqTNZACCSTU

PaEcAU6gjYQ

ouhtMlFtrxo

iQDATVCeBbk

IccnkjV6ui0

 

e-nXYjF-C8Y

dJ7ALLU-DpI

 

 

 

11MeEfdN8Y4