Розважальний захід в рамках тижня студента: «Хто зверху»

21 листопада 2015

На факультеті соціальної та психологічної освіти за участі “Студентського наукового товариства” було організовано та проведено розважальний захід «Хто зверху».

image001

Модератором заходу була координатор “Студентського наукового товариства” Альона Завалко.

У шоу змагаються дві команди протилежних статей. Під керівництвом своїх капітанів студенти намагалися  вирвати перемогу у конкурентів в смішних тематичних конкурсах, пов’язаних з типовими «чоловічими» і «жіночими» питаннями.

І відповісти на головне питання – «Хто зверху?»

image007

Боротьба між командами точилася до останньої хвилини, ніхто з учасників не хотів поступатися суперникам, але останній конкурс вирішив все. То ж щиро вітаємо з перемогою команду хлопців.

image009

Поспілкувавшись з глядачами після конкурсу, варто зазначити що всі вони перебували в піднесеному настрої та висловлювали вдячність організаторам конкурсу за прекрасно проведений час.

image003

image005