21 грудня 2015

З метою розширення знань щодо професійного та національно патріотичного  виховання на базі Гайворонської гімназії – загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 пройшов семінар Ради навчально – методичного кабінету з професійної орієнтації на тему: «Шляхи реалізації Концепції профільного та національно-патріотичного виховання молоді України в навчально-виховних закладах освітнього округу».

JBDhcSpphIA

Серед запрошених гостей були й викладач кафедри психології, директор Центру профорієнтаційного діагностування та тренінгових технологій Гичко Юлія Володимирівна та помічник ректора з профорієнтаційних питань кандидат педагогічних наук Цимбал-Слатвінська Світлана Володимирівна.

Семінар проходив у декілька етапів. Директор НВК Поліщук В. розповіла про професійне навчання учнівської молоді. Також старшокласниками був підготовлений цікавий виховний захід «Від мрії до професії».

Gq4aojWcTyI

Далі Гичко Юлія Володимирівна провела майстер-клас для шкільних психологів на тему: «»Психологічні засади здійснення профорієнтаційної роботи в навчально-виховних закладах.

vfvpt4iz2Q4

Цимбал- Слатвінська Світлана Володимирівна ознайомила усіх присутніх з особливостями професійного вибору та з проблемами та труднощами, які виникають при підготовці до Зовнішнього незалежного оцінювання.

Семінар виявився дуже пізнавальним та інформативним.