СТАРТ КОНКУРСУ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ

3 березня 2015

26 лютого за участі Студентського наукового товариства факультету соціальної та психологічної освіти було організовано та проведено показ соціальних відеороликів на соціально-педагогічну та психологічну тематику.
Q-4va_Ekmf8

Модератором заходу була голова СНТ Альона Завалко, яка познайомила всіх присутніх з тематикою заходу та в процесі перегляду наголошувала на основних аспектах та проблемах, порушених в тих чи інших відеороликах.
720zH4443yA
Студенти активно долучались до обговорення та дискутували між собою з питань, які найбільше хвилювали їх в продемонстрованих короткометражних шедеврах.
Також всі охочі могли запропонувати власне бачення вирішення тієї чи іншої проблеми, порушеної у відеороликах, а також розглянути різноманітні шляхи розв’язання соціальних, психологічних та педагогічних конфліктів, аналізуючи їх в процесі перегляду.
9fV4m5PWxc8
Після закінчення перегляду було оголошено старт Конкурсу соціальної реклами, а також було озвучено положення і запропоновано тематику.
Студенти радо вітали таку форму роботи, було видно, що їх цікавлять та хвилюють питання і проблеми, порушені організаторами заходу.
Отож, чекаємо від студентів активної участі в Конкурсі соціальної реклами, а також цікавих і змістовних соціальних відеороликів. Нехай переможе найкращий!