Стартувала робота Авторської школи з глибинної психокорекції академіка НАПН України Т. С. Яценко

6 липня 2015

3-го липня розпочала свою роботу АВТОРСЬКА ШКОЛА З ГЛИБИННОЇ ПСИХОКОРЕКЦІЇ АКАДЕМІКА НАПН УКРАЇНИ   Т. С. ЯЦЕНКО!

Особливістю цієї школи є те, що вже традиційно Уманський державний педагогічний університет об’єднує всю Україну!

DSC5458

У центр країни з’їхалися небайдужі до психології з усіх куточків нашої мальовничої Батьківщини: від Тернополя до Донецька, від Чернігова до Ялти.

DSC5477

DSC5485

DSC5472

Участь у групових заняттях Т. С. Яценко сприяє: гармонізації психіки людини, завдяки розв’язанню внутрішніх суперечностей; ослабленню автоматизованих психологічних захистів, що створюють передумови для викривлення соціально-перцептивної реальності; професійному зростанню психолога; наближенню до методології АСПП; привласненню методично-інструментальних аспектів проведення АСПП; опануванню мистецтвом поєднання різних методик діагностико-корекційного процесу; розвитку емпатії, сенситивності (емоційної чутливості), інтуїції, самоаналізу, саморефлексії та розвитку навичок психоаналізу поведінкового матеріалу; опануванню основами здійснення психодрами в психодинамічному ключі; психоаналізу візуалізованого матеріалу (малюнок, моделі з каменів, просторове моделювання, ліпка та ін.); розширенню фахових знань та поглибленню розуміння психіки в єдності свідомих і несвідомих виявів; загально-психологічному розвитку; оптимізації самосприйняття та прийняття іншої людини такою, якою вона є; зниженню гостроти критичного ставлення до інших та до себе; упередженню фрустрації, депресії та розчарувань; набуттю навичок «бути в ситуації, та водночас – бути над нею; послабленню тенденції до «самопокарання» та «до психологічної смерті» та ін.

DSC5484