СТРОКИ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2015 РОКУ

10 липня 2015

Вступ в університет у 2015 році відбувається на підставі «Правил прийому на навчання до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини в 2015 році (із змінами), затверджених вченою радою університету від 24 березня 2015 року (протокол №9).

Враховуючи зміни, внесені відповідно до наказу МОН України від 11.06.2015 № 615 «Про внесення змін до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році», інформуємо абітурієнтів про строки проведення цьогорічної вступної кампанії.

vstup2015

Старт прийому заяв та документів на денну форму навчання – 10 липня.

Закінчення прийому заяв у паперовій або електронній формі у осіб, які повинні складати вступні іспити або проходити співбесіду в університеті, – 24 липня. Вступні іспити та співбесіди проводяться починаючи з 25 липня до 31 липня 2015 року.

Прийом заяв та документів від осіб, які для вступу на навчання мають проходити творчі конкурси у виші, закінчується 24 липня. Творчі конкурси проводяться у кілька сесій з 21 липня до 31 липня.

Закінчення прийому заяв у паперовій або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти, що подають для вступу результати ЗНО, – 31 липня.

Прийом документів від осіб, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра за скороченими програмами закінчується 24 липня. Фахові вступні випробування проводяться з 25 липня до 31 липня.

Оприлюднення рейтингового списку вступників, які вступатимуть для здобуття ступеня бакалавра, із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення – 04 серпня (не пізніше 12:00).

Виконання вимог до зарахування на місця державного замовлення – 4 – 8 серпня.

Зарахування вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти за державним замовленням – 10 серпня (не пізніше 12:00).

Надання рекомендацій до зарахування на вакантні місця державного замовлення вступникам за рейтингом із числа рекомендованих до зарахування на навчання за кошти фізичних і юридичних осіб, які виконали умови до зарахування, – 12 серпня (не пізніше 18:00).

Виконання вимог до зарахування на місця за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 15 серпня.

Зарахування вступників за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 17 серпня.

Детальніше про строки вступної кампанії  http://udpu.org.ua/viewpage.php?page_id=31