Студенти заочної форми навчання отримали завдання на стажерську практику

21 листопада 2015

На факультеті соціальної та психологічної освіти 11 листопада 2015 року відбулася настановча конференція зі стажерської практики для студентів четвертого курсу заочної форми навчання.

IMAG0441

У роботі конференції взяли участь викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи та кафедри корекційної педагогіки та психології…

Зокрема, Роєно С. О. та Демчук І. І. ознайомили студентів з термінами проходження практики, вимогами до оформлення звітної документації. Студенти уважно слухали та занотовували прослухану інформацію.

IMAG0443

Студенти також мали можливість поспілкуватися з груповими керівниками практики та методистами: викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи: Карпич І. О., Матрос О. О., Моргай Л. А. та Шевчук О. М.

IMAG0445

IMAG0438

У процесі комунікації були з’ясовані питання щодо проходження практики.

Бажаємо студентам творчої наснаги та натхнення!!!