ТРИВАЄ НАБІР НА КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

15 вересня 2015

Щойно пролунав у загальноосвітніх школах перший дзвінок, учнівський гамір заповнив шкільні подвір’я, коридори, класи. Чи не найважливішою ця пора є для майбутніх випускників шкіл, перед якими нині стоїть першочергове завдання – якісна підготовка до ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) та вступ в омріяні виші. Як свідчить практика, чим раніше розпочати підготовку до ЗНО, тим успішнішими будуть його результати.

01

02

Абітурієнти 2015 року вже пройшли нелегкий шлях освоєння новацій вступної кампанії та відчули потребу в її інформаційному насиченні. Їм довелось визначати пріоритети, освоїти методику формування конкурсного балу, розбиратися у вагових коефіцієнтах, обирати рівні складності предметів (базовий/поглиблений) тощо. МОН України інформує про зміни у проведенні ЗНО у наступному році. Зокрема, планується визначення рівнів (базовий/поглиблений) і для інших предметів, а не тільки з математики та української мови, введення загальнообов’язкових предметів для здачі ДПА у формі ЗНО ( українська мова, англійська мова – обов’язкові; історія України, математика – на вибір).

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини вже кілька років поспіль успішно здійснюється підготовка майбутніх абітурієнтів на курсах довузівської підготовки. Високий рівень підготовки слухачів підтверджується щорічними гарними результатами проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Графік занять на курсах досить зручний, підготовка проводиться щосуботи, є можливість навчатись дистанційно. Слухачі мають можливість пройти підготовку з усіх предметів та творчих конкурсів, які передбачені правилами вступної кампанії. У зв’язку із введенням предмету англійська мова як обов’язкового для складання ДПА у формі ЗНО на курсах слухачам запропонують базовий та поглиблений рівні вивчення цього предмета.

Вартість навчання складає 375грн. за 1 предмет (6 місяців навчання). Максимально можна обрати 4 предмети.

Високі показники успішності забезпечують висококваліфіковані викладачі, які не один рік поспіль займаються підготовкою учнів до ЗНО та мають авторські методики.

Перевагою довузівської підготовки є, перш за все, якісна комплексна підготовка до ЗНО з усіх загальноосвітніх предметів. Окрім того, слухачі мають можливість отримувати інформацію про зміни в ЗНО та у вступній кампанії; успішно підготуватись до вступних випробувань і творчих конкурсів, одержати індивідуальні профорієнтаційні консультації, пройти комплексне профорієнтаційне тестування та діагностику здібностей. Слухачам довузівської підготовки також надається допомога при реєстрації на пробну та основну сесії ЗНО, адже на базі університету діє Центр реєстрації на ЗНО Київського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Важливо зауважити, що прийом документів вже розпочато і триватиме до 30 жовтня 2015 року. Не упустіть свій шанс успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання, а отже стати студентом наступного року.

Зарезервувати місце можна за телефоном: (04744 40520); 0632271377; 0989274024.

Наша адреса: вул. Садова, 2, м. Умань, кім. 208 (приймальна комісія).