Твоя професія – твоє успішне життя!

14 жовтня 2015

9 жовтня 2015 року в Інформаційному агентстві «Українські новини» відбулася прес-конференція, на якій Програма розвитку ООН представила портал з безкоштовним профорієнтаційним тестом «Моя кар’єра» (MyCareer.org.ua). У презентації взяли участь директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки Юрій Кононенко, Директор Програми розвитку ООН в Україні Янтомас Хімстр та Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов.

proforiyentatsiyne-testuvannya

Проект «Моя Кар’єра» реалізується Програмою розвитку ООН в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України та іншими партнерами. З 9 жовтня молодь від 14 до 25 років зможе безкоштовно пройти один з найкращих світових профорієнтаційних тестів на порталі MyCareer.org.ua.

Цей тест визначає не тільки інтереси та здібності підлітка, а також ступінь самовизначення дитини, здатність до прогнозування, здатність сприймати критику, взаємодіяти з іншими людьми та вирішувати проблеми. За результатами тесту можна визначити не лише професії які підходять конкретній дитині найбільше, а також дізнатись чи варто, наприклад, здобувати освіту в іншому місті чи закордонном.

Довідково. Сьогодні 52% української молоді працює не за фахом. Отже, вища освіта обернулася для них даремно витраченими роками, нервами, батьківськими та державними коштами. Ось чому важливою є допомога підліткам свідомо прийняти перше з найважливіших життєвих рішень – вибір своєї майбутньої кар’єри.

джерело: http://mon.gov.ua

Наш центр профорієнтаційного діагностування та тренінгових технологій допоможе ваи пройти тест та проконсультуватися з психологом!