Участь у Міжнародній конференції «Borntobefree»

28 липня 2015

З 12 по 18 липня в Польщі в місті Краків проходила Міжнародна конференція «Borntobefree». В конференції взяли участь представники України, Польщі та Німеччини, серед учасників студенти з різних коледжів Європи, волонтери. Наш університет та нашу країну представляли Філатова Тетяна Сергіївна та Силка Ірина Валеріївна.

t3HPqpXyxgg

Напротязі 7 днів обговорювалися питання свободи в різних її напрямах: психічна та фізична  свобода, політика та контроль, інтернет контроль, свобода мистецтва, свобода гумору, чи може існувати утопія та як вона має виглядати. Обговорення свободи в країнах, які взяли участь в конференції.

1T4KvcpLtYU

Під час перебування на конференції в місті відбувся Міжнародний фестиваль вуличної сцени, який захоплював своєю масштабністю та цікавими перфоменсами.

Крім цього відбулися: презентація країни, кінолекторії, тренінгові заняття,квест по місту, групова робота в місті.

b_8SyJGjABc

BKBezFQUeRc

jCLnXYmcxc8

tjvig348J28

ZQMcolrNaHw

OJDS3HiW520

p4XUBkCms14

IMG_20150715_100717 (1)

Ka6KqA4eCvo

Наші колеги отримали массу задоволення, обмінялися досвідом з волонтерами інших країн та провели незабутній час у дружній до України Польщі.