VІ регіональний науково-методичний семінар «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної сфери»

29 квітня 2016

DSC_7436

   26 квітня 2016 року на базі факультету соціальної та психологічної освіти відбувся VІ регіональний науково-методичний семінар «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної сфери».

  Співорганізаторами заходу виступили: кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи факультету соціальної та психологічної освіти,  Науково-дослідний Центр педагогічного краєзнавства подвійного підпорядкування НАПН та МОН України, Уманський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

DSC_7434

Загалом до роботи семінару долучились представники таких установ: Уманський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Уманський районний центр зайнятості, громадська організація «Демократична дія».

DSC_7435

У обговоренні актуальних проблем підготовки фахівців соціальної сфери взяли участь Гущина Інна Олександрівна − директор Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Технології роботи Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з сім’ями, які опинились у складних життєвих обставинах).

DSC_7415

Скрипник Василь Федорович – директор Уманського районного центру зайнятості (Робота Уманського районного центру зайнятості з внутрішньо переміщеними особами та учасниками АТО), Кулик Майя Володимирівна – регіональний представник громадської організації «Демократична дія» (Стабілізаційна підтримка внутрішньо переміщених осіб та місцевих громад у розвитку мікропідприємництва)

DSC_7428

Дагній Таїсія Олексіївна – мати-вихователь дитячого будинку сімейного типу (м. Ладижин) (Дитячий будинок сімейного типу: здобутки і перспективи).

DSC_7422

За результатами роботи  VІ регіонального науково-методичного семінару «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної сфери» ухвалили такі резолюції:

  1. Вважати роботу семінару задовільною, схвалити основні положення наукових доповідей його учасників, відзначити актуальність та практичне значення обговорюваних проблем.
  2. Вважати позитивним встановлення зв’язків для співпраці між викладачами кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, співробітниками Уманського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, співробітниками Уманського районного центру зайнятості, батьками – вихователями з дитячих будинків сімейного типу, регіональними представниками громадської організації «Демократична дія».
  3. Продовжувати традицію роботи семінару, залучаючи фахівців різних галузей соціальної сфери.
  4. Навчально-виховний процес студентів напрямів піідготовки «Соціальна педагогіка» та «Соціальна робота» організовувати з використанням наступних ідей:

DSC_7419

  • Виявляти громадянську активність;
  • Долучатися до волонтерської діяльності;
  • Оптимізувати свою інформаційну обізнаність щодо заходів підтримки внутрішньо пееміщених освіб та інших категорій населення, які перебувають у складних життєвиїх обствинах.