V науково-методичний семінар «Права дитини: від витоків до сьогодення»

31 травня 2016

DSCN7672

На передодні Міжнародного Дня захисту дитини на факультеті соціальної та психологічної освіти відбувся V науково-методичний семінар «Права дитини: від витоків до сьогодення». Тематичними напрямками семінару були: соціально-правовий захист особистості: теорія та практика; соціально-педагогічна діяльність щодо захисту прав учнівської молоді; захист прав дітей в історичному контексті.

DSCN7676

Учасники семінару обговорили перспективні напрямки наукових розробок з даної тематики.

Дорогі юні друзі, ваші батьки, бабусі та дідусі, колектив викладачів і студентів факультету соціальної та психологічної освіти шле Вам найщиріші вітання!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!

DSCN7668