“Вчимось спілкуватися” разом із дітками з будинків сімейного типу

5 квітня 2015

27 березня 2015 року в рамках V регіонального науково-методичного семінару «Актуальні проблеми підготовки фахівців соціальної сфери» викладачами кафедри психології (тренерами Центру психологічного діагностування та тренінгових технологій) Тетяною Філатовою та Ганною Якименко було провендено півтора-годинне тренінгове заняття “Вчимось спілкуватися” для діток змішаної вікової категорії з будинків сімейного типу Уманського району.
1113

Робота з дітками – це завжди весело насичено та у той же час дуже відповідально. Та незважаючи на певне вікове різноманіття заняття пройшло надзвичайно душевно.

Тренери разом із учасниками розповідали про себе цікаві історії, малювали, вчилися розуміти один одного без слів, а також знаходили можливість контактувати із заплющеними очима. В перервах між цікавими вправами група чаювала та спілкувалася. На завершення тренінгової роботи всі дітки долучилися до акції, організованої Патріотичним табором “Дія” – писали побажання на ватмані для наших бійців, що знаходяться в зоні АТО.