VI фестиваль соціально-психологічних театрів «Почуй! Побач!»

18 квітня 2019

17.04.2019 року в актовому залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся VI Молодіжний фестиваль соціально-психологічної драми «Почуй! Побач!». Факультет соціальної та психологічної освіти, Відділ у справах сім’ї та молоді, Управління праці та соціального захисту населення, Відділ освіти Уманської міської ради виступили організаторами фестивалю.

Фестиваль започатковано й проводиться з метою залучення учнівської та студентської молоді до пошуку нових шляхів вирішення актуальних соціальних проблем сьогодення. У невеликих театральних постановках, вокально-хореографічних композиціях учасники порушували важливі питання життєвого вибору, моральної стійкості, захисту прав людини, сімейного щастя, булінгу та ін.

Цього року у фестивалі взяли участь 10 колективів:

• «Веселкова палітра» Навчально-виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній начальний заклад І ступеня» з виставою «Для справжніх друзів немає перешкод»;
  • «Модерн» Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 ‒ дошкільний навчальний заклад» з виставою «Німий біль»;
  • «Нове життя» Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 ‒ медична гімназія» з виставою «Погляд у минуле»;
  • «Калейдоскоп» Уманської загальноосвітньої школи І‒ІІІ ступенів №14 з виставою «Подорож у пошуках себе»;
  • «Разом» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з виставою «Всі ми рівні»;
  • «ЖИТТЯ» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 з виставою «Мрії збуваються»;
  • «Час змін» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з виставою «Мій шлях до щастя»;
  • «Гармонія» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П.Бажана  з виставою «У черзі до дорослого…»;

• «Власний вибір» Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова з виставою «Власний вибір»;
  • «Світло в тобі» Уманської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням англійської мови з виставою «Я сирота…».

Особливістю цьогорічного фестивалю стало те, що він проходив в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом: «Дитяче серденько, живи!». Усі бажаючі могли долучитися до акції й зробити свій внесок. Зібрані кошти буде передано у Дитячу лікарню на закупівлю обладнання для діток із хворобами серця!

Кожен з членів журі відзначив важливість та актуальність такого фестивалю в умовах сьогодення. Приємно вразили рівень підготовки учасників, ґрунтовність виступів та щирість.

Завершальним етапом дійства стало вручення дипломів та подарунків.