Відбулася лекція на тему: «АТО. Воєнні дії. Психологічний вплив. Наслідки.».

3 березня 2016

IMG_20160224_111857

В Україні проблема фахової підготовки майбутніх практичних психологів найбільшу актуальність набула останнім часом, оскільки з’явилися предметні сфери, де необхідна допомога кваліфікованих психологів-професіоналів. Особливої актуальності в умовах протидії агресії та воєнними діями, які відбуваються на Сході України, набуває психологічна допомога постраждалим від ситуації в країні. Майбутні практичні психологи мають бути готові до  роботи з військовими з посттравматичним стресовим синдромом, подальшою психологічною реабілітацією їх до умов мирного життя, а також до допомоги мирному населенню та роботі у екстремальних ситуаціях.

IMG_20160224_111926

З цією метою 28 лютого у студентів-психологів 12 та 13 групи факультету соціальної та психологічної освіти відбувся цикл лекцій з дисципліни «Військова психологія», які провів доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Олександр Джамільович Сафін.Тема лекцій «АТО. Воєнні дії. Психологічний вплив. Наслідки.». Лекція була дуже інформаційно насичена,  включала відео-матеріали.

Сподіваємось, що подібні зустрічі стануть традицією та принесуть користь майбутнім фахівцям!